دوشنبه, 31 تیر 1398
آخرین اخبار

یادداشت

گفت‌و‌گو

مقالات

نظرسنجی

به نظر شما ظاهر جدید سایت قابل قبول است ؟
بله - 100%
خیر - 0%

Total votes: 7
The voting for this poll has ended on: آگوست 13, 2013

چگونه از رپرتاژ آگهي بهره ببريم؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیازات 0.00 (0 نفر)

هیچ وقت انتشار گزارش عملکرد را در قالب رپرتاژ آگهی نمی پسندیدم. چرا که انتشار چنین گزارشی آن هم با درج متونی طولانی و خالی از جذابیتهای لازم برای مخاطبان نه به هدف سازمان کمک می کند و نه فایده ای برای مخاطب دارد، تنها کسی که در این میان به هدف خود نایل می شود و سود می برد سازمان آگهی های روزنامه است !

 

البته گرچه این اقدام حمایتی می تواند کمکی به مطبوعات باشد تا با توجه به هزینه های گزاف این فعالیت فرهنگی بتوانند به حیات خود ادامه دهند ، اما گرایش افراطی صاحبان روزنامه ها به جنبه ی اقتصادی موضوع می تواند لطمات جبران ناپذیری را به شان و جایگاه سازمانهای آگهی دهنده وارد کند.

بررسی دیدگاههای مخاطبان برای شناخت و آگاهی از میزان توجه آنان به چنین رپرتاژ آگهی هایی خالی از لطف نیست ، این کار می تواند تصمیم ما را برای سفارش چنین آگهی هایی منطقی سازد.

شاید در شرایطی که بخواهیم نکاتی از عملکرد سازمان را برجسته کنیم و همزمان از فعالیت فرهنگی مطبوعات حمایت کنیم ، انتخاب روزنامه ای که صرفا و به صورت افراطی به مقاصد اقتصادی نمی اندیشد و همچنین درج محتوای آگهی به صورت تراکت یا پوستر و نه به صورت گزارش متنی راهی بهتر به نظر برسد.

... و مهمتر از همه این که برای چنین اقدامی ابتدا خود به این نتیجه برسیم که باید آگهی درج کنیم و نه تحت تاثیر القائات بازاریابان حرفه ای مطبوعات يا ساير رسانه ها دست به چنین کاری بزنیم.

اضافه کردن نظرکد امنیتی
تازه کردن

مکان تبلیغات شما
انجمن متخصصان روابط عمومی استان یزد