دوشنبه, 31 تیر 1398
آخرین اخبار

یادداشت

گفت‌و‌گو

مقالات

نظرسنجی

به نظر شما ظاهر جدید سایت قابل قبول است ؟
بله - 100%
خیر - 0%

Total votes: 7
The voting for this poll has ended on: آگوست 13, 2013

دوره آموزشي اصول خبرنويسي شركت فولاد آلياژي ايران برگزار شد

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیازات 0.00 (0 نفر)

دوره آموزشي اصول خبرنويسي ويژه رابطین روابط عمومی شركت فولاد آلياژي ايران از سوی موسسه خبر يزد برگزار شد.

در حاشیه این دوره همچنین از روابط عمومی شرکت فولاد آلیاژی ایران بواسطه حمایت از برگزاری کارگاههای آموزشی در نخستین جشنواره مطبوعات استان یزد قدردانی به عمل آمد .

به گزارش خبرنگار خبريزد، مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي يزد در جمع شركت كنندگان اين كارگاه آموزشي به لزوم فراگيري و برقراري ارتباط در عصر ارتباطات اشاره كرد و گفت: امروز عصري است كه بدون برقراري ارتباط نمي توان زندگي كرد.

بهرام عبدالحسینی با تاكيد بر اين كه نگاه به ارتباطات بايد نگاه متفاوتي باشد اظهاركرد: در صورتي روابط عمومي ها نگاه پلاكاردي داشته باشند با شكست مواجه خواهند شد و نمي توانند به حيات خود ادامه بدهند.

وي خطاب به فعالان عرصه خبرو اطلاع رسانی در شركت فولاد آلياژي ايران اظهارداشت: تمام شركت ها همچون شركت فولاد آلياژي ايران در شرایط سخت رقابتی بايد در دنياي ارتباطي جاي خود را با اطلاع رسانی صحیح و سریع باز كنند.

عبدالحسینی افزود هم اكنون همه ما نيازمند آموزش هاي اوليه و همگاني هستيم تا بتوانيم با مخاطبانمان ارتباط خوبي برقرار کنیم وی با تشکر از خدمات آموزشی موسسه خبر یزد در حوزه رسانه اظهاراميدواري كرد: برپايي اين گونه كلاس هاي آموزشي به صورت مستمر در استان ادامه يابد.

مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي يزد همچنين از برگزاری جشنواره منطقه ای مطبوعات در استان خبر داد و از روند رو به رشد رسانه هاي استان يزد اظهار رضایت نمود .

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد آلیاژی ایران هم آموزش را یکی از برنامه های اصلی این شرکت در زمینه اطلاع رسانی و روابط عمومی برشمرد . سید ضیاء هاشمی گفت این دوره آموزشی با حضور مسئولان و رابطان روابط عمومی در بخش های مختلف شرکت در حوزه رسانه و انتشار نشریه برگزار شده است .

وی با اشاره به جایگاه ارزشمند شرکت فولاد آلیاژی در حوزه اقتصاد و صنعت استان و کشور افزود در راستای سرآمدی شرکت فولاد آلیاژی ایران ، برنامه تعالی سازمانی و اخذ گواهینامه و تندیس زرین کیفیت در دستور کار این شرکت قرار دارد .

مدیرعامل موسسه خبر یزد از آمادگی این موسسه برای برگزاری دوره آموزشی تخصصی بازار سرمایه و بورس در استان خبر داد.

مسعود طوفان افزود با پررنگ تر شدن نقش تحولات و جایگاه رسانه در اقتصاد کشور ، اطلاع رسانی عمومی و تخصصی در این بخش اهمیت مضاعفی یافته است ، وی اظهار داشت بهره مندی هرچه بیشتر استان یزد از رونق مالی و اقتصادی مستلزم شناخت محیط خبری بازار ،درک تاثیر اخبار بر جریانات اقتصادی و چگونگی گزارشگری در این بخش می باشد که برگزاری این دوره می تواند زمینه مناسبی برای ارتقای جایگاه رسانه ای استان در حوزه اقتصاد کشور فراهم نماید دوره آموزشی شرکت فولاد آلیاژی شامل آشنایی با رسانه و ساختار نشریه ، گزارش نویسی ، اصول خبر نویسی و تکنیک مصاحبه به مدت دور روز در محل پارک علم و فناوری یزد برگزار شد .

اضافه کردن نظرکد امنیتی
تازه کردن

مکان تبلیغات شما
انجمن متخصصان روابط عمومی استان یزد