دوشنبه, 31 تیر 1398
آخرین اخبار

یادداشت

گفت‌و‌گو

مقالات

نظرسنجی

به نظر شما ظاهر جدید سایت قابل قبول است ؟
بله - 100%
خیر - 0%

Total votes: 7
The voting for this poll has ended on: آگوست 13, 2013

اعضای هیئت مدیره‌ی انجمن متخصصان روابط عمومی استان یزد با مدیر جدید روابط‌عمومی استانداری یزد دیدار و گفت و گو کردند

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیازات 0.50 (1 نفر)

مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره‌ی انجمن متخصصان روابط عمومی استان یزد با پاک طینت مدیر جدید روابط‌عمومی استانداری یزد دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار که روز سه شنبه ۲۶ آذر ماه در محل روابط‌عمومی استانداری یزد صورت گرفت، محمد امامی مدیرعامل انجمن متخصصان روابط‌عمومی استان یزد ضمن تبریک به داود پاک طینت، آمادگی همه‌جانبه‌ی این انجمن را برای پشتیبانی فکری و عملی در زمینه‌های تخصصی مورد نیاز اعلام و ابراز امیدواری کرد با استمرار این تعامل، منجر به توسعه‌ و پیشبرد روابط‌عمومی در استان گردد.
وی همچنین خواستار مشارکت همه‌ی مجموعه‌های دانشگاهی، روابط‌عمومی‌ها و رسانه‌ها و نهادهای ارتباطاتی و روابط‌عمومی برای بزرگداشت پروفسور معتمدنژاد، پدر علم ارتباطات شد.
همچنین مسعود طوفان دیگر عضو هیئت مدیره‌ی انجمن متخصصان روابط عمومي استان يزد، بر ضرورت شکل‌گیری و توسعه‌ی نهادهای غیر دولتی روابط‌عمومی و گفتمان‌سازی و توسعه‌ی گفتمان و تقویت ادبیات روابط‌عمومی، تقویت جایگاه پژوهش و افکارسنجی در روابط‌عمومی و هم‌اندیشی برای یافتن راهکارهای اجرایی سند راهبردی روابط‌عمومی‌های استان یزد تاکید کرد.
دکتر سیدعلی المدرسی عضو هیئت مدیره‌ی انجمن متخصصان روابط‌عمومی استان یزد در این دیدار با اشاره به وزن بالای روابط‌عمومی در این استان به دلیل حضور منابع انسانی صاحب نظر، دانش و تجربه‌های مفید روابط‌عمومی، امکان بهره‌مندی از این تجارب وسیع را پشتوانه‌ی قدرتمندی برای روابط‌عمومی استان یزد دانست.
همچنین محمدجواد اولیا عضو دیگر هیئت مدیره‌ی این انجمن، با یادآوری و قدردانی از تلاش‌های ارزنده‌ای که پس از پیروزی انقلاب اسلامی برای توسعه و پیشرفت استان صورت گرفته و نقشی که روابط‌عمومی استانداری یزد در مقاطع گوناگون ایفا کرده، جایگاه روابط‌عمومی استانداری یزد را مهم و حساس دانست که می‌تواند در روند توسعه‌ی استان و نیز در اعتمادسازی، نقشی بی‌بدیل داشته باشد.
محمدعلی شاهدی دیگر عضو هیئت مدیره‌ی انجمن متخصصان روابط‌عمومی استان یزد نیز در این دیدار بر ضرورت تعامل و حمایت و پشتیبانی دوسویه‌ی انجمن و روابط‌عمومی استانداری از یکدیگر تاکید کرد.
عباس ملازینلی نیز در این دیدار با ابراز مسرت از حضور بزرگان روابط‌عمومی در انجمن متخصصان روابط‌عمومی استان یزد، ابراز امیدواری کرد تا با همراهی این مجموعه با روابط‌عمومی استانداری یزد و تلفیق تفکر و اندیشه و تجربه و تقویت نهادهای غیر دولتی روابط‌عمومی، دستاوردهای خوب و ارزنده‌ای برای روابط‌عمومی‌های استان و استانداری و مردم استان یزد حاصل شود.
 علی‌محمد اعتمادی و وجیهه‌ی عظیمی‌فر نیز در این دیدار ضمن تبریک به مدیر جدید روابط‌عمومی استانداری یزد، برای وی آرزوی موفقیت کردند.
داود پاک‌ طینت مدیر جدید روابط‌عمومی استانداری یزد نیز در این دیدار و گفت و گو، با ابراز خرسندی از این دیدار و ارتباط با پیشکسوتان روابط‌عمومی، حساسیت‌ها، کاستی‌ها و مشکلات پیش‌رو و فشردگی فعالیت‌ها از یک‌سو و اهمیت رویکرد علمی به روابط‌عمومی از سوی دیگر، را برشمرد و خواستار مشارکت انجمن متخصصان روابط‌عمومی استان یزد در ارتقای توانمندی‌های تخصصی روابط‌عمومی به ویژه در خصوص تولید محتواهای مفید شد.
اعضای هیئت مدیره‌ی انجمن متخصصان روابط‌عمومی استان یزد همچنین با عباس حیدری مدیرکل حوزه‌ی استاندار یزد دیدار و گفت و گو کردند.

 

 

 

 

اضافه کردن نظرکد امنیتی
تازه کردن

مکان تبلیغات شما
انجمن متخصصان روابط عمومی استان یزد